ALTIUS Zakopane

 

moja firma została zarejestrowana w styczniu 1996 roku. Początkowo, zgodnie ze swoim podstawowym wykształceniem (jestem magistrem wychowania fizycznego i trenerem narciarstwa)  prowadziłam niewielki klub narciarski.

W 2001 roku poszerzyłam swoją działalność o biuro turystyczne (Biuro Aktywnego Wypoczynku Altius) i przez kilkanaście lat organizowaliśmy imprezy integracyjne i pobyty firmowe na terenie Zakopanego i całego Podhala. W tym samym czasie zaczęłam interesować się internetem (w 2001 roku zaczęła działać Neostrada i połączenie się z siecią stawało się coraz łatwiejsze).

W 2002 roku z pomocą kolegi „zmajstrowałam” swoją pierwszą stronę (tak, tak domena altius.pl obecna jest w sieci już ponad 14 lat!), a w 2003 roku powstała strona www.discoverzakopane.com, w oparciu o którą funkcjonowało moje biuro turystyczne. Kilka miesięcy po opublikowaniu strony najważniejsze informacje dla zagranicznych turystów zostały przetłumaczone na 8 języków, dzięki temu discoverzakopane.com bardzo szybko zdobyła wysokie pozycje w zagranicznych wyszukiwarkach. Kolejne ważne dla działalności mojej firmy strony, które powstały w następnych latach, to www.zakopanedomki.com i www.krupowki.biz (2007 rok) i www.kasprowywierch.biz (2008).

Praca przy nowych (i aktualizacja starych) stronach i serwisach nie pozostawiała mi dużo czasu na działania związane z organizacją pobytów dla klientów grupowych. Postanowiłam się „przebranżowić” i od dwóch lat zajmuję się przede wszystkim marketingiem internetowym (w 2016 roku ukończyłam podyplomowe studia na AGH), od czasu do czasu organizując imprezy dla zaprzyjaźnionych firm. W zimie spędzam po kilka godzin dziennie na stoku ucząc jazdy na nartach klientów z różnych zakątków świata, którzy trafiają do mnie za pośrednictwem strony www.skizakopane.com

Nigdy nie przypuszczałam, że z pasjonatki sportu (przez kilka lat należałam do reprezentacji Polski w narciarstwie alpejskim) i wychowania fizycznego stanę się miłośniczką stron internetowych. Wydaje mi się jednak, że moja sportowa przeszłość przydaje się również w tej branży – walka o wysoką pozycję w wynikach wyszukiwarek ma w sobie coś ze sportowej rywalizacji…

Zapraszam do współpracy

Barbara Gąsienica-Józkowy

 

inicjatywa firm rodzinnych
Altius jest członkiem stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych

 

moje dyplomy
w 2015 ukończyłam studia podyplomowe „Marketing Internetowy” na Akademii Górniczo-Hutniczej